Ремонт пральних машин Whirlpool у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 470 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 850 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Whirlpool в Чернівцях

Сучасні пральні машини практично повністю захопили ринок побутової техніки. Багато продавців відзначають, що саме пральні машини-автомат є найбільш популярною серед споживачів продукцією. Природно, жителі Чернівців купують і іншу побутову техніку, але товари для прання користуються найбільшою популярністю.

Наша компанія також відзначає цю закономірність. Найчастіше до нас звертаються мешканці Чернівців саме для ремонту пральних машин, хоча ми також займаємося холодильниками, мікрохвильовими печами, посудомийними машинами та технікою для приготування їжі. Найчастіше звертаються з ремонтом фронтальних пральних машин, так як саме такий форм-фактор поширений серед жителів нашого міста. Вертикальні пральні машини також зустрічаються, але їх значно менше.

Продукція компанії Whirlpool

Компанія Whirlpool - один зі світових лідерів у виробництві побутової техніки і пральних машин зокрема. Продукція бренду дуже популярна в США, але і в Україні дуже багато пристроїв від знаменитого бренду. Якщо ваша модель зламалася - то її обов'язково треба відновлювати. Такі пральні машини дуже якісні і після ремонту можуть служити ще багато років.

Збої і несправності в роботі пральної машинки найчастіше виникають в самий невідповідний момент, залишаючи вас наодинці з горою невипраної одягу і пов'язаними з цим клопотом. Тому, якщо вам необхідний швидкий і якісний ремонт пральної машини Whirlpool, звертайтеся за допомогою до майстрів нашого кваліфікованого сервісного центру.

Якісний ремонт за найкращими цінами

Побутова техніка виробництва відомого американського бренду Whirlpool славиться високим ступенем технологічності і надійності, тому рідко виходить з ладу або дає збої сама по собі. Найчастіше причиною поломки стають погані умови експлуатації, а саме жорстка водопровідна вода і скачки напруги в електромережі. Все це призводить до прискореного зносу ключових деталей і агрегатів машинки.

Майстри нашого сервісного центру впораються з неполадками будь-якого ступеня складності, проведуть комплексну діагностику і заміну вийшли з ладу,. Крім того, ремонт пральних машин Whirlpool виконується безпосередньо на дому у клієнта, що значно економить час. Виїжджаємо в усі райони Чернівців. Довірте вашу техніку справжнім професіоналам, і вона справно прослужить ще не один рік.

Відремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин Whirlpool на домуВідремонтувати пральну машинуСервіс пральних машин