Ремонт пральних машин Electrolux у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 320 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 920 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 430 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 210 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Electrolux в Чернівцях

Наша компанія займається ремонтом пральних машин вже більше 12 років. При цьому велика частина майстрів ще до вступу в наш штат працювали в інших сервісних центрах Чернівців. Варто зазначити, що ми були однією з перших компаній, які почали виїжджати на будинок до клієнта. Раніше власнику пральної машини доводилося перевозити її в майстерню самостійно. Але виїзд майстра додому зручний не тільки клієнту, а й самому сервісу. Під час перевезення досить велика ймовірність пошкодження або поломки. При виїзді на будинок такі проблеми виключаються і ймовірність спірних ситуацій знижується. При цьому ціна ремонту пральної машини ніяк не змінюється, навіть навпаки, знижується на 10-20%. Крім пральних машин ми також ремонтуємо холодильники та морозильні камери, кухонні плити, варильні панелі і духові шафи, мікрохвильові печі і посудомийні машини.

Якщо ваша пральна машина Electrolux стала працювати з перебоями, не варто втрачати часу - звертайтеся в наш сервісний центр в Чернівцях. Досвідчені майстри впораються з завданням будь-якої складності і виконають ремонт в найкоротші терміни. При цьому ціни на будь-які види послуг вас приємно здивують.

Типові несправності

Пральні машини Electrolux зарекомендували себе як обладнання відмінної якості і здобули популярність споживачів. Однак навіть сама надійна конструкція не завжди може вберегти техніку від поломки. Ремонт пральної машини "Електролюкс" потрібно в наступних випадках:

  • пошкодження електронного модуля управління;
  • поломка зливного насоса;
  • засмічення заливного клапана;
  • вихід з ладу Тена (нагрівача);
  • обрив приводного ременя;
  • несправність двигуна.

Будь-який збій в роботі пральної машини "Електролюкс" - сигнал про те, що пора звернутися в спеціалізовану майстерню для ремонту. Відремонтувати техніку самостійно складно, більш того, такі втручання можуть стати фатальними.

Чому варто викликати фахівця "На дому"?

Для фахівців нашого сервісного центру немає безнадійних випадків - ремонт пральних машин "Електролюкс" буде успішним навіть при найскладніших поломки. Просто залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте менеджеру, і майстер сам приїде в будь-який район Чернівців для проведення ремонту на дому. Ми впевнені у відмінному результаті, тому надаємо на всі види робіт гарантію терміном від 3 до 12 місяців. Звертайтеся!

Ремонт пральних машинВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машинРемонт пральних машин Electrolux