Розширена гарантія на ремонт побутової техніки

Розширена гарантія на ремонт побутової техніки

Одним з найбільш важливих параметрів при виборі побутової техніки, на який звертають увагу жителі Чернівців, є термін гарантії, яку видає конкретна майстерня або сервісний центр. Наша компанія "Вдома" може забезпечити вас не тільки якісним ремонтом багатьох видів побутової техніки, а й унікальною гарантією, яка має розширений формат.

Ми видаємо гарантію на наступну побутову техніку: пральні машини, холодильники та морозильні камери, посудомийні машини, кухонні плити, вбудовані варильні панелі і духові шафи. Конкретний термін гарантії залежить від типу техніки, бренду та виду поломки. Чим більш рідкісне пристрій ви хочете відремонтувати - тим менше буде гарантія. І навпаки. На популярні моделі термін гарантії збільшується. Як правило, термін гарантії становить від 3 місяців до 12 місяців. Але існують ситуації, в яких він може змінюватися в меншу або більшу сторону. Термін гарантії визначає майстер перед виконанням ремонту. У роботі використовуються як оригінальні, так і контрактні запасні частини. Гарантію на деталі видає завод-виготовлювач, сервісний центр несе відповідальність за надані послуги згідно із законодавством України.

 

Гарантія на ремонт пральних машин

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна Тена (водонагрівача) 3 міс. + 3 міс.
Ремонт модуля управління (плати) 1 міс. + 1 міс.
Заміна блоку підшипників 6 міс. + 6 міс.
Установка нового барабана 6 міс. + 6 міс.
Заміна зливного насоса (помпи) 3 міс. + 3 міс.
Заміна приводного ременя 3 міс. + 3 міс.
Ремонт двигуна 4 мес. + 4 мес.
Установка нових амортизаторів 6 міс. + 6 міс.
Заміна щіток на двигуні 3 міс. + 3 міс.

Гарантія на ремонт холодильників

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна компресора 6 міс. + 6 міс.
Заправка фреоном 6 міс. + 6 міс.
Заміна пускового реле 3 міс. + 3 міс.
Заміна терморегулятора 3 міс. + 3 міс.
Заміна випарника 3 міс. + 3 міс.
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Ремонт/відновлення блоку управління 3 міс. + 3 міс.
Заміна Тена в холодильнику 3 міс. + 3 міс.

Умови для інших видів побутової техніки

На жаль, розширена гарантія не поширюється на інші види техніки (крім пральних машин і холодильників). Сервісний центр «На Дому» надає на них таку ж гарантію, як і інші центри зумовлену гарантійними зобов'язаннями виробників запасних частин.

Нагадуємо, що в нашому центрі Ви можете відремонтувати будь-яку побутову техніку і електроніку, наприклад: пральні і посудомийні машини, холодильники, мікрохвильові печі, газові та електричні плити, духові шафи, варильні панелі, ноутбуки, комп'ютери, смартфони, планшети, моноблоки, оргтехніку, телевізори та домашні кінотеатри.

Якщо ж у вас зламалася дрібна побутова техніка, така як кавомолки та кавоварки, чайники, соковижималки, хлібопічки, мультиварки, блендери, праски, пилососи та м'ясорубки - ми з радістю полагодимо і цю техніку.

З повагою до мешканцям та гостям нашого міста - сервісний центр «На Дому».