Ремонт варильних панелей у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт варильних панелей

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі варильнoї панелі. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка варильної панелі від 320 грн. Замовити
Заміна склокераміки від 360 грн. Замовити
Заміна конфорки від 240 грн. Замовити
Установка нового запобіжника від 90 грн. Замовити
Заміна реле від 400 грн. Замовити
Заміна перемикача від 280 грн. Замовити
Заміна проводки від 270 грн. Замовити
Ремонт панелі управління від 360 грн. Замовити
Заміна термодатчиків від 230 грн. Замовити

Ремонт вбудованих варильних панелей (Чернівці)

Поломка варильної панелі не терпить зволікання - готувати потрібно кожен день. Замовляйте ремонт в нашому сервісному центрі "НА ДОМУ" в Чернівцях - ми забезпечуємо професійне обслуговування техніки на вигідних умовах. Для того щоб оформити заявку, необхідно зв'язатися з оператором по телефону або залишити повідомлення в формі зворотного зв'язку на сайті. Після обробки звернення можете очікувати приїзду фахівця в цей же день. Майстри нашого сервісного центру виконують ремонт варильних панелей на дому, позбавляючи замовника від витрат часу, сил і засобів на доставку пристрою в майстерню.

Які послуги ми надаємо

Сучасні варильні поверхні бувають трьох видів: газові, електричні та індукційні, і кожна модифікація має свої специфічні поломки.

У газовій може не працювати п'єзоелемент або відсутні надходження палива. В електричних моделях в результаті стрибків напруги часто перегорає запобіжник, обривається ланцюг на Тене, виходить з ладу сенсор. Подібні несправності, але зі своїми нюансами, можуть підстерігати і індукційні прилади.

Якого б типу не був ваш агрегат, яка б поломка з ним не сталася, наші майстри зможуть полагодити плиту швидко і якісно. Багатий досвід, наявність діагностичних приладів та інструментів для ремонту - ось той арсенал, за допомогою якого фахівці нашої майстерні вирішують будь-які проблеми.

Якщо несправність криється в електричної складової вручений панелі, майстер за допомогою мультиметра продзвонювати ланцюга, що дозволяє точно визначити місце обриву контакту. Проведення діагностики виключає ймовірність будь-яких помилок в роботі і значно економить час. Навіть при серйозних неполадках ремонт не займе більше 24 годин.

Якщо при виконанні діагностики з'ясовується, що потрібно поміняти деталь або вузол, фахівець встановить новий оригінальний елемент, відповідний моделі вашого приладу. На обслуговування і встановлені комплектуючі надається гарантія від 3 до 12 місяців.

Вартість послуг СЦ "НА ДОМУ"

З розцінками на усунення типових неполадок побутової техніки можна ознайомитися в прайс-листі на сайті СЦ "НА ДОМУ". У разі згоди на ремонт вручений панелі вам не доведеться платити за діагностику і виклик майстра.

Більшість поломок побутового обладнання відбувається з вини користувача, який порушує правила експлуатації. Тому після надання допомоги пристрою фахівець дасть вам цінні поради по правильному користуванню агрегатом, виконання яких дозволить набагато рідше звертатися в майстерню.

Ремонт варильної панелі в ЧернівцяхРемонт варильних панелей в ЧернівцяхЯкісний ремонт варильних панелейРемонт варильної поверхні у Чернівцях