Ремонт пральних машин Gorenje у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Gorenje в Чернівцях

Багато відвідувачів сайту нашої компанії задаються питанням "Чому у вас така низька ціна ремонту?". Насправді відповідь на це питання досить складне. Ми - велика компанія, у нас багато співробітників, ми можемо розподіляти їх працю і здібності в найбільш правильні місця. Також ми маємо доступ до оригінальних і контрактним запасних частин, які замовляємо у великих постачальників і виробників. Всі наші майстри мають автомобілі і можуть швидко переміщатися між заявками. Ми не витрачаємо багато грошей на рекламу, так як більша частина наших клієнтів приходить за рекомендацією. Ну і, нарешті, у нас практично немає звернень по гарантії. Таким чином ми не витрачаємо зайві гроші і можемо знижувати ціну для кінцевого покупця.

Словенські пральні машини Gorenje

Компанія "Горєньє" виробляє якісні пральні машини вертикального або фронтального типу. Пристрої можуть служить від декількох років до 10-20 років в залежності від умов експлуатації. Будь-які відхилення, збої, сторонні шуми і сильні вібрації в процесі роботи машинки можуть свідчити про виникнення несправностей, що вимагають негайного усунення. Якщо у вас виникла необхідність провести ремонт пральної машини Gorenje, рекомендуємо скористатися послугами кваліфікованих майстрів нашого сервісного центру в Чернівцях.

Швидкий і якісний ремонт за вигідною ціною

Власники пральних машинок виробництва компанії Gorenje нерідко стикаються з проблемами наступного характеру:

  • прилад не вмикається або зависає в процесі роботи;
  • погіршилася якість прання;
  • чути дивний шум;
  • не нагрівається вода;
  • утворюється калюжа під машиною;
  • не викачується або не набирається вода.

Причини виникнення таких неприємностей можуть критися як в природному механічному зносі деталей, так і, наприклад, недотримання рекомендацій по експлуатації приладу. Досить часто пристрої Gorenje виходять з ладу через перебої в електромережі або через низьку якість води і вмісту в ній великої кількості солей кальцію і інших забруднень.

Наші фахівці проведуть комплексну діагностику, після чого виконають якісний ремонт пральної машини безпосередньо на дому у замовника. Наявність оригінальних запчастин і сучасного обладнання забезпечує високу оперативність, якість і надійність всіх послуг, що надаються. Крім того, ми надаємо офіційну гарантію.

Ремонт пральних машинВідремонтувати пральну машинуВідремонтувати пральну машину в ЧернівцяхРемонт пральних машин Gorenje