Ремонт пральних машин Beko у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 270 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 360 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 230 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Замена шлангов и патрубков від 115 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 190 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Beko в Чернівцях

Несправності пральної машини завжди супроводжуються незручностями: ручне прання, пошуки майстерні, транспортування і тривале очікування ремонту. За допомогою нашого сервісного центру ви можете позбутися від подібних проблем і викликати майстра додому. Фахівці без праці здійснять якісну діагностику пральної машини і при необхідності встановлять оригінальні запчастини бренду Beko або контрактні запчастини від перевірених виробників. Справа в тому, що оригінальні запасні частини не завжди можна знайти в Чернівцях. Особливо це стосується техніки BEKO з віком понад 10 років. У таких випадках ми пропонуємо клієнтом установку контрактних запасних частин, на які дає гарантію виробник.

Сервісний центр

"На дому" - це кваліфікований сервіс з високим рівнем обслуговування. Оперативна обробка заявок дозволяє забезпечити виїзд майстра в той же день, коли ви звернулися за допомогою. Наші співробітники можуть виконати ремонт будь-якої складності, навіть в разі потреби повного розбирання пральної машини Beko (всіх моделей). Ми ремонтуємо електроніку, можемо замінити підшипники, відновити двигун або усунути протікання. Наші фахівці замінять ТЕН, помпу, заливні клапана і будь-яку іншу поламану деталь пральної машини "Беко"

Наші послуги

Скористайтесь послугами "На дому", ви переконаєтеся в значущості кожного клієнта для нас. Клієнт для нас - це важливий учасник процесу ремонту, адже саме від його розуміння ситуації залежить подальша експлуатація пристрою і ймовірність гарантійного ремонта.В вартість обслуговування пральної машини входять:

  • виїзд майстра в будь-який район Чернівців і передмістя;
  • ретельна діагностика поломки;
  • якісний ремонт;
  • нові або контрактні запчастини;
  • поради щодо використання машини;
  • офіційна гарантія.

З нами ви можете не переживати про те, що техніка зламається повторно. Головним правилом "На дому" є робота на совість, тому ми видаємо гарантійний документ від 3-х місяців до одного року. Замовте догляд за пральною машиною "Беко", залишивши телефон для зворотного зв'язку, або зателефонуйте за номером, який вказаний в розділі «Контакти». Також ви можете написати в будь-який з наших месенджерів, якщо вам так буде зручніше.

Фахівці нашої компанії зв'яжуться з вами і дізнаються все про поломки пральної машини BEKO. Після цього ми назвемо приблизну ціну ремонту і зможемо домовитися про час виїзду на будинок. Ми працюємо без перерв і вихідних, навіть у свята.

Усунення поломок в пральній машині недорогоОбслуговування пральних машин на дому