Ремонт холодильників у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 180 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна Тена у холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників і морозильних камер (Чернівці)

Переоцінити важливість холодильника в господарюванні неможливо, тому при його поломки діяти доводиться дуже швидко. Чим швидше викликати майстра, тим більше шансів на порятунок продуктів. Оперативний ремонт холодильників всіх популярних марок і моделей можна замовити в нашому сервісному центрі "НА ДОМУ". Ми знаходимося в Чернівцях, і будь-який житель міста може викликати фахівця нашої майстерні додому у зручний для себе час.

Це дуже зручно і вигідно, адже доставляти громіздкий апарат нікуди не потрібно - економія часу і коштів очевидна. Зателефонуйте нам або замовте ремонт свого холодильника через спеціальну форму зворотного зв'язку на нашому сайті, і майстер в цей же день виїде на місце. Виїзд здійснюється по Чернівцям, або ж в найближчий передмістя. Варто зазначити, що у віддалені райони Чернівецької області ми теж виїжджаємо, але можливість такого заходу необхідно уточнювати у майстри по телефону. Якщо у нас не буде серйозної завантаження - то ми зможемо виїхати до вас і допомогти в ремонті холодильника або морозильної камери

Якісний і оперативний сервіс

Оперативність і якість обслуговування залежать від правильного виявлення причини неполадки, що призвела до непрацездатності техніки. В цьому і полягає завдання майстра. За допомогою спеціальних приладів і візуального огляду проводиться діагностика, за результатами якої він визначає, в чому полягатиме ремонт. Полагодити холодильник при такому підході вдається набагато швидше. Навіть при найсерйозніших неполадки (наприклад, якщо потрібна заміна мотора) їх усунення не займе більше 24 годин.

Існує маса видимих ознак поломки холодильника, найпоширеніші серед яких:

  • шум агрегату або повна тиша;
  • намерзання сніжної шуби або брили льоду;
  • наявність води в холодильній камері;
  • проблеми з ущільнювальною гумкою;
  • запах гару, відключення автоматів;
  • часте відключення мотора-компресора.

За кожним з цих видів неполадок варто несправність конкретної запчастини або цілого вузла, так як холодильник - складний пристрій, в якому всі деталі взаємопов'язані. Одна поломка може спричинити за собою вихід з ладу справних механізмів. У більшості випадків при виконанні ремонту необхідно замінити відпрацював свій термін елемент і встановити новий. При ремонті холодильних агрегатів ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі, тому на обслуговування надаємо гарантію від 3 до 12 місяців.

Чому у нас такі низькі ціни?

З розцінками на ліквідацію типових несправностей холодильників ви можете ознайомитися в прайс-листі на сайті СЦ «НА ДОМУ». Ця ціна - орієнтовна, без обліку запасних частин. Більш точну ціну ви дізнаєтеся після огляду техніки фахівцем, тому що кожен холодильник або морозильна камера відрізняються один від одного як за складністю ремонту, так і за вартістю запасних частин. При цьому ціни в нашому сервісному центрі сильно відрізняються як від розцінок приватних майстрів, так і від цін майстерень. Справа в тому, що ми закуповуємо деталі оптом і не витрачаємо на рекламу. У Чернівцях ми працюємо вже багато років і тому більшу частину замовлень отримуємо за рекомендаціями друзів і знайомих. Також у нас дуже маленька кількість звернень по гарантії, адже майстри роблять свою роботу на совість.

Виклик майстра і діагностика холодильного агрегату в разі подальшого ремонту - безкоштовні. Якщо ж ви не захочете ремонтувати техніку, то доведеться сплатити лише невелику суму за діагностику. Звертайтеся до нас - ваша техніка заслуговує професійного обслуговування у кваліфікованих майстрів СЦ "НА ДОМУ"!

 

Ремонт холодильників на дому у ЧеркасахПоламався холодильникРемонт холодильниківРемонт холодильників у ЧернівцяхРемонт холодильниківРемонт холодильникiв