Ремонт кухонних плит у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт eлектроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі eлектроплити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка електроплити від 140 грн. Замовити
Заміна конфорок від 115 грн. Замовити
Заміна ТЕНа від 280 грн. Замовити
Заміна перемикача режимів конфорки від 155 грн. Замовити
Установка нової склокераміки від 480 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 120 грн. Замовити
Заміна мережевого кабелю від 80 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 60 грн. Замовити
Установка нової лампи від 80 грн. Замовити
Заміна ручки духовки від 60 грн. Замовити
Ремонт електросхеми від 380 грн. Замовити

Ремонт кухонних плит на дому в Чернівцях

Кухонна плита є незмінним атрибутом будь-якої сучасної кухні, тому її поломка може створити масу незручностей для всієї родини. Кваліфіковані майстри нашого сервісного центру виконають терміновий ремонт електроплит у Чернівцях, впоравшись з несправностями будь-якого характеру, незалежно від моделі і марки виробника агрегату. Крім того, важливою перевагою є те, що на всі проведені роботи поширюється офіційна гарантія.

Види кухонних плит

Варто відзначити, що комбіновані кухонні плити складаються з трьох або чотирьох елементів. Перший - це панель, другий - це духову шафу, третій - це спеціальний ящик для зберігання різної посуду і четвертий - кришка, що запобігає потраплянню бруду на стіну. Варильні панелі можуть бути газовими, електричними або індукційними. Духові шафи випускаються в газовому і електричному виконанні.

Поширені неполадки і причини їх виникнення

Сьогоднішній ринок побутової техніки надає широкий вибір різних моделей, що відрізняються в першу чергу типом нагріву. Це можуть бути звичні чавунні нагрівальні елементи, конфорки типу Hi-Light або ж більш сучасні варіанти з індукційним нагріванням. Відповідно, кожен тип має свої особливості експлуатації та характерні несправності. Однак існують неполадки, загальні для більшості моделей:

  • збої в роботі електронного блоку управління;
  • вихід з ладу нагрівальних елементів духової шафи;
  • механічні пошкодження фурнітури, проводки і кабелю живлення.

Причиною виникнення подібних неприємностей часто є помилки в процесі установки, неуважність власників та систематичні порушення правил експлуатації. Сучасні електричні плити оснащуються великою кількістю електронних компонентів, вразливих для перевантажень і різких стрибків напруги в мережі електроживлення, що також є поширеною причиною збоїв і поломок.

Наші послуги

Ми здійснюємо якісний ремонт електроплит будь-якого типу, від найпростіших до більш сучасних, включаючи моделі з склокерамічною поверхнею і сенсорним управлінням. Досвідчені майстри проведуть кваліфіковану:

- заміну конфорок та нагрівальних елементів;
- лагодження пошкодженої проводки, підсвічування і п'єзопідпала;
- налаштування роботи електроніки блоку управління, сенсорних панелей, індикаторів, таймерів.

Всі роботи виконуються безпосередньо на дому у клієнта, а вартість буде названа тільки після проведення комплексної діагностики. Для того щоб подати заявку на ремонт, досить зв'язатися з нами за телефоном або відправити повідомлення на електронну поштову скриньку, уточнивши виробника і точну модель плити, а також найбільш зручний час для візиту майстра.

Поломки в електроплитахРемонт техніки на домуНесправності в електричній плиті Послуги з ремонту електроплитРемонт кухонних плит в Чернівцях