Ремонт холодильників Gorenje у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильникa. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Gorenje у Чернівцях

Холодильники давно і міцно увійшли в наше повсякденне життя. Мало хто може уявити собі побут без хорошого холодильника, який дозволяє швидко охолодити або заморозити продукти. Хороший холодильник також економить гроші, збільшуючи термін придатності продуктів. також за допомогою холодильника користувач може заморозити напівфабрикати або зберігати готові продукти. Великою популярністю у жителів Чернівців користуються морозильні камери, які дозволяють зберегти урожай, зібрані в лісі гриби і ягоди. Багато користувачів вигідно купують великі шматки м'яса і заморожують його. Тому будь-яка поломка холодильника є серйозною проблемою, яка потребує негайного вирішення.

Поломки холодильників Gorenje

Одними з найбільш популярних холодильників в Чернівцях є пристрої від компанії Gorenje. Знаменитий словенський виробник виготовляє якісні морозильні камери і холодильники. Але будь-яка техніка з часом ламається, навіть така хороша, як "Горєньє". Намерзання снігової шуби, поява інею на випарнику, поломка компресора - після тривалої експлуатації з холодильником Gorenje може трапитися все що завгодно. Але яка б несправність побутової техніки не виникла, будь-який житель Чернівців може замовити у нас її терміновий ремонт.

Скористайтеся зручною формою зворотного зв'язку на сайті «На дому», і менеджер передзвонить вам через півхвилини. Після уточнення деталей поломки і узгодження зручного часу приїзду фахівця ваше замовлення буде прийнятий в роботу. Майстер приїде в цей же день і виконає ремонт холодильника на дому.

Переваги роботи з СЦ «На дому»

Ми повністю впевнені в нашому сервісі, оскільки роботу виконують досвідчені фахівці з застосуванням точних діагностичних приладів і професійних інструментів. Тому СЦ «На дому» надає гарантію якості на ремонт холодильників Гореньє і інші послуги (від 3 до 12 місяців). У разі необхідності заміни вийшла з ладу деталі майстер встановить нову оригінальну відповідно до моделі вашого агрегату.

Фахівець не тільки відремонтує холодильний апарат, але і дасть вам рекомендації по правильній експлуатації техніки Gorenje. Виїзд майстра і діагностика пристрою в разі згоди клієнта на лагодження - безкоштовні в разі виконання ремонту, в разі відмови від ремонту користувач повинен буде оплатити діагностику.

Відремонтувати холодильниккРемонт холодильников GorenjeПолагодити холодильник