Ремонт холодильників AEG у Чернiвцях

Наші телефони:

+38(050) 879-91-86
+38(097) 256-25-50

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Чернiвцi, пр. Незалежності, 56А

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників AEG у Чернівцях

Побутова техніка - це велика і важлива частина нашого життя. Як не крути, сучасний побут залежить саме від побутової техніки і її працездатності. Ми дивимося новини і шоу по телевізору, фільми на ноутбуках і телефонах. Пральні машини самі перуть за нас одяг, а посудомийні машини - миють посуд. За допомогою виручених панелей і духових шаф ми готуємо смачні страви, а за допомогою холодильників і морозильних камер - збільшуємо термін придатності продуктів. Саме тому поломка побутової техніки завжди є серйозною проблемою, незалежно від причини виникнення цієї поломки.

Обслуговування холодильників AEG

Компанія AEG - це преміальний виробник побутової техніки, який займає велику частку ринку в Європі і є досить популярним у багатьох країнах світу. Штаб-квартира бренду розташовується в Німеччині, а виробничі потужності розташовуються в багатьох країнах Європейського Союзу. В Україні і Чернівцях вироби компанії "АЕГ" зустріти досить складно. Саме тому варто звертатися в компанію, яка має великий досвід роботи з холодильниками або морозильними камерами преміального рівня.

Своєчасне, кваліфіковане обслуговування та ремонт холодильника AEG - запорука його тривалої, справної служби. Саме тому важливо довірити таку роботу знають професіоналам. Наші майстри впевнено впораються з поломкою будь-якої складності, проведуть заміну вийшли з ладу деталей, а також дадуть корисні рекомендації, що стосуються подальшої експлуатації.

Кращі умови в сервісному центрі «На дому»

Для того щоб виконати швидкий і якісний ремонт холодильника AEG, ми використовуємо найсучасніше обладнання, професійний інструмент, а також високоякісні оригінальні запчастини та витратні матеріали. Звертаючись в наш сервіс, вам більше не потрібно витрачати свій час і гроші, щоб доставити несправний холодильник в майстерню і назад, адже всі ремонтні роботи проводяться тільки на дому. Крім того, кожен клієнт отримує офіційну гарантію на всі надані послуги.

Для того щоб подати заявку, необхідно зв'язатися з нами за телефоном або залишити повідомлення на електронну пошту, вказавши конкретну модель і ознаки несправності. Вартість ремонту можна дізнатися в прайсі, вона складається з ціни наших послуг і вартості запасних частин, які можуть мати різний цінник в залежності від моделі пристрою.

"РемонтНесправності холодильників АЕГРемонт холодильника AEG